Şenel AkSOY Sitemap Şenel AkSOY RSS Şenel AKSOY - Facebook Beğeni
 Web Tasarım, Web Programlama, Bilgisayar ve Server Sistemleri

Web Tasarımı

ޞenel AKSOY web tasarımı, adsense, flash, firma, görsel, dizayn, tasarım

     Hiç şüphesiz firmalar tarafından günümüzün en çok tercih edilen reklam ve tanıtım aracı internet siteleridir.

     Bir web sitesi tasarımı ile firmanızın prestijini artırabilir, tanıtımını yapabilir ve müşterilerinize ürünleriniz ya da hizmetleriniz hakkında bilgiler verebilirsiniz.

     2011 yılı itibariyle internet kullanımı ülkemizde önemli oranda yükselme göstermiştir. Artık nüfusumuzun 30%'i internete hızlı bir şekilde ulaşabilir durumdadır ve insanların bir çoğu da zamanının büyük bir kısmını internet karşısında geçirmektedir. Bilgiye çok kolay ulaşılabilen böyle bir ortamda bir çok kişinin, hizmet almayı düşündükleri firma ile çalışmaya başlamadan önce yaptıkları neredeyse ilk şey firmanın internet sitesini ziyaret etmek olmaktadır.

     İnternet kullanımının bu denli yaygınlaşması kurumsal firmaların bir internet sitesine sahip olmasını artık zorunlu hale getirmiştir. Sektör de neredeyse bir yarış haline gelen internet sitelerindeki artış da göstermektedir ki bir çok firma bu yarışın gerisinde kalmayı istememektedir.

Neden Web Tasarım?

  • Web sitesi en etkili ve düşük maliyetli reklam aracıdır,
  • 7/24 müşterileriniz size ulaşabilirler,
  • Ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize masrafsız tanıtabilirsiniz,
  • Yeni potansiyel müşteriler kazanabilirsiniz,
  • Yeni ürün ve kampayalarınız ile ilgili müşterilerinize bilgi verebilirsiniz,
  • Ürünlerinizin satışını internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz,
  • İşletmenizin prestijini önemli ölçüde artırmış olursunuz,
  • Dünya'nın herhangi bir yerindeki müşterilerinize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz,
  • Ücretsiz e-posta servis sağlayıcılarının size sunduğu e-posta adresleri yerine kurumsallığınızı gösteren şirket e-posta hesaplarını kullanırsınız.

Web Sitesinin Avantajları Nelerdir?

     Bir web sitesine sahip olmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Aşağıda bu avantajlar ile ilgili bir kaç bilgiyi sizlere sunuyoruz

Firmanızı ve Ürünlerinizi Tanıtın

      Müşterileriniz firmanıza Dünya'nın herhangi bir yerinden 7/24 ulaşabilirler. Müşterileriniz web sitenizde firmanız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürünlerinizi inceleyebilirler. Web siteniz ile internet üzerinden yeni potansiyel müşteriler kazanabilir. Ayrıca işletmeniz için olumlu bir imaj sağlarsınız..

En Etkili Reklam Aracıdır

     Web tasarım günümüzün en etkili ve en düşük maliyetli reklam aracıdır. Yaptıracağınız bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını ücretsiz yapabilirsiniz. Web siteniz üzerinden katalog ve broşürlerinizi müşterilerinize hiç bir maliyet ödemeden sunabilirsiniz.

Mail Hesapları

      Ücretsiz e-posta servis sağlayıcılarının size sunmuş olduğu e-posta adresleri yerine kurumsallığınızı gösteren şirketinize özel e-posta hesaplarını kullanırsınız. Mail hesaplarınızı "Microsoft Outlook" mail programına rahatlıkla entegre edebilirsiniz..

Tüm Tarayıcılar ile Uyumlu Altyapı

     Çalışmalarımızda altyapıyı hazırlarken, internet explorer'ın sürümleri, firefox, google chrome, opera ve safari web tarayıcılarının göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Böylelikle ziyaretçileriniz hangi tarayıcı ile giriş yaparlarsa yapsınlar web siteniz sorunsuz bir şekilde hizmet verecektir. Yani buda bizi..

Arama Motoru Optimizasyonu – SEO

     Tüm web sitesi çalışmalarımızda google ve diğer tüm arama motorları altyapısına uygun olarak hazırlanmaktadır.


  Facebook'ta Paylaş

Web Tasarım

     Web sitesi tasarım mı yaptırmak istiyorsunuz? Veya var olan bir web sitenizi yenidenmi yapılandırmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Web sitenizi teslim ettikten ...

Devamı »

Web Programlama

     En yaygın kullanılan web programlama türlerinden biri, var olan sitenin içeriğini bir yönetim paneli aracılığıyla değiştirip güncellenmesini sağlayan yapıdır. Bir başka uygul...

Devamı »

Bilgisayar Sİstemleri

     Gündelik yaşamından müşteri kelimesini çıkartıp, iş ortağı anlayışını benimseyerek ticari hayatını devam ettiren bir kuruluş olmanın mutluluğu ile faaliyetin....

Devamı »

Server Sistemleri

     Kritik iş uygulamaları ve veri yönetimi için doğru sunucu çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. bugün ve gelec...

Devamı »